“Nebim Extra versiyon güncelleme ve destek anlaşması” sayesinde, Nebim V3 ERP yazılımının güncel versiyonlarını ücretsiz olarak elde edin, isteklerinize ve sorularınıza portal üzerinden ya da firmanızda birebir destek alın ve Nebim V3 ERP sayesinde elde ettiğiniz verimliliği artırarak rekabette bir adım önde kalın.”

NebimExtra Broşürünü İndirin

Nebim V3 ERP’nin  Yeni Versiyonları ücretsiz sahip olarak sektörün gerisinde kalmayın

Nebim Extra anlaşması kapsamında, ilave ücret ödemeden yazılımınızı güncel tutun. Nebim V3 ERP uygulamaları her yıl ortalama iki kez yayınlanan versiyonlar ve gerekli durumlarda HotFix yayınlamaları ile yazılımınızı mevzuata uygun alt yapı çalışabileceksiniz.

Nebim’in yaptığı Ar-Ge çalışmalarından ve devamlı gelişen sektörel bilgi birikiminden faydalanarak Nebim V3 ERP uygulamalarına eklenen yeni özellikleri kullanabileceksiniz.

Yeni iş süreçlerinizi daha hızlı uygulayabileceğiniz ve ileri de lisanslamayı düşünebileceğiniz yeni Nebim V3 ERP  kullanıma alabileceğiniz güncel bir yazılım altyapısı üzerinde çalışmaya devam edebileceksiniz.

Nebim V3 ERP’yi aldıktan sonra ki zamanlarda alacağınız ilave modülleri özel indirimlerle sahip olabileceksiniz.

Nebim V3 ERP’nin Yeni Eklenen ve Zenginleştirilen Standart Raporları Kendi Nebim V3’ünüze Ekleyerek İş Süreçlerinizi Daha İyi Ölçün

Nebim’in standart Nebim V3 ERP rapor tasarımlarında ve sorgularında yaptığı içerik ve performans optimizasyonlarını ve geliştirdiği yeni rapor tasarımlarını, yeni Nebim V3 versiyonlarının yayınlanmalarını beklemeden, Nebim Extra portalından indirip kimseye ihtiyaç duymadan kolaylıkla  Nebim V3 ERP programınıza yükleyerek hemen kullanabilir ve kendi Nebim V3 ERP kullanıcılarınıza en hızlı ve optimal formatlarda sunun.

Nebim Extra Portalı Üzerinden İsteklerinize Hızlı Çözüm Alın

Nebim V3 ERP uygulamalarını kullanırken karşılaşabileceğiniz olası rapor ya da yazılım geliştirme isteklerinizi, yazılım hatalarını YediOnYedi’’nin size bildireceği Nebim Extra hesabını kullanarak İnternet üzerinden YediOnYedi Yazılıma bildirebilirsiniz.

Nebim Extra portalı üzerinden kayıt altına alacağınız hata ve istek bildirimlerinizi takip ederken;

Hata bildirimlerinizde hataların ciddiyet seviyelerini, istek bildirimlerinizde ise isteklerinizin öncelik seviyelerini belirleyerek YediOnYedi destek ekibine; Nebim Extra’da belirteceğiniz önem derecelerine göre, öncelikle hangi istekleriniz üzerinde çalışılmasını tercih edebileceksiniz.

Daha önceden açmış olduğunuz hata ve istek bildirimlerinizi  listeleyerek kimlerin takibinde olduklarını, ciddiyet veya önem derecelerini ve güncel durumları gibi bilgileri sorgulayabilir, esnek filtreleme ve “full text search” özellikleri sayesinde aradığınız taleplerinizi kolaylıkla bulun.

Nebim tarafından size tahsis edilecek “Nebim Extra Yöneticisi” kullanıcı hesabı sayesinde, Nebim Extra portalı üzerinden kendi Nebim Extra kullanıcılarınızı açın. Bu sayede, yetkilendireceğiniz kullanıcılarınızın sorularını ve isteklerini kayıt altına alabilmelerini ve kullanıcılarınızın isteklerinin gerçekleşmesi konusundaki güncel durumu devamlı izleyebilmelerini sağlayın.

Kullanıcılarınızın isteklerini “izlemeye” alarak, Nebim tarafından gönderilecek otomatik bilgi e-mail’leri ile gelişmelerden haberdar olmalarını sağlayın.

Kullanıcılarınızın isteklerini kendi “favorilerine” alarak, öncelikli isteklerini kolaylıkla filtre edebilmelerini mümkün kılın.

Kullanıcılarınızın isteklerini daha net bir şekilde anlamak, yorumlamak ve direkt iletişim kurmak için gerektiği takdirde Nebim destek ekibi ile internet üzerinden toplantılar gerçekleştirin. Ekran görüntülerinizi, iş süreçlerinizi, sistem konfigürasyonlarınızı Web üzerinden paylaşarak Nebim destek ekipleri ile verimli bir diyalog kurun. Gerekirse Nebim destek ekibinin sisteminize izniniz dahilinde uzaktan bağlanmasını sağlayarak, çözüm geliştirme sürecini hızlandırın.

Nebim’in geliştirdiği ya da YediOnYedi’nin sizin için geliştirdiği çözümleri devreye aldıktan sonra, isteğinizin yerine getirilmesi ile ilgili memnuniyetinizi puanlayın. Bu sayede, Nebim ve YediOnYedi olarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmamıza yardımcı olun.

YediOnYedi Destek Danışmanlarımızdan Birebir Destek Alın

Danışmanlarımız uzaktan destek ile çözülemeyen acil sorunları firmanızda birebir destek alarak sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayın.

Yerinde destek kapsamında:

İndirim kampanyası uygulamaları, anneler günü ya da bayramlar gibi özel günler için SMS ve kampanya hazırlama işlemleri, sayım farklarının yorumlanması, yıl sonu işlemleri, yeni veri tabanı açma işlemleri, etiket ya da rapor tasarımı çalışmaları ve buna benzer birçok süreçte Nebim veya Nebim Çözüm Ortağı Destek Danışmanlarının firmanızda yerinde destek vermelerini isteyerek, beklediğiniz çözümün hızlı ve doğru geliştirilmesini sağlayın.

Kullandığınız Nebim V3 ERP yazılımının yeni versiyonları ile gelen yeniliklerden en hızlı nasıl verim alabileceğinizi, sizin iş süreçlerinizi ve sistem konfigürasyonunuzu en iyi bilen destek danışmanlarından firmanızda birebir dinleyerek, yazılımdan elde ettiğiniz verimliliği artırın.

Yerinde servis isteklerinizi Nebim Extra portalı üzerinden yöneterek, firmanızda gerçekleşen servislerde YediOnYedi tarafından uygulanan çalışmalara işlem bazında puan verin ve size sunduğumuz hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmamıza yardımcı olun.

Nebim Extra portalı üzerinden YediOnYedi Yazılımdan aldığınız servislerin sayılarını, tarihlerini, gerçekleştirilen işlemlerin detaylarını ve kullanıcılarınızın verecekleri memnuniyet puanlarını raporlayarak ölçün.

Nebim Verimlilik Çalışmaları ile Yazılımınızdan Elde Ettiğiniz Kazanımları Artırın

Nebim V3 uzmanlarının sizin anahtar kullanıcılarınız ile birlikte firmanızda gerçekleştirecekleri, Nebim tarafından hazırlanan standart anket sorularına dayalı “Nebim Verimlilik Çalışmaları” sayesinde:

  • Kullandığınız Nebim V3 uygulamalarından elde ettiğiniz verimin rakamlarla ölçülmesini ve potansiyel verim ile karşılaştırılarak size raporlanmasını sağlayın.
  • Kullandığınız uygulamalar ile ilgili süreç optimizasyonu, rapor geliştirme veya kullanıcı eğitimi ihtiyaçlarınızı belirleyin
  • Nebim V3 kullanıcılarının programları hangi ölçüde ne kadar verimli kullandıklarını, neleri yapamadıklarını ve neleri yapmak istediklerini tespit ederek, Nebim ile birlikte, varsa kullanıcılarınızın hatalarını düzeltmeye ve eksiklikleri zamanında gidermeye yönelik adımlar atılmasını planlayın.

Nebim Verimlilik Ölçümünü takip edecek verimlilik artırıcı çalışmalarını projelendirerek, elde edeceğiniz yeni kazanımları ve sağlanacak verim artışını, daha sonra tekrarlanacak verimlilik ölçümleriyle takip edin.

Nebim’in “Uzaktan Eğitim Sitesi” Nebim Akademi’de Yayınladığı Eğitsel Videoları İzleyerek Kullanıcılarınızın Verimliliğinizi Artırın

Kullanmakta olduğunuz Nebim Extra portalı üzerinden kullanıcı hesaplarınız ile erişeceğiniz “Nebim Akademi” sayesinde;

Nebim V3 ERP Kullanıcılarınızın, Nebim V3 ERP uygulamaları ve yeni versiyonları ile ilgili eğitsel videolara ve e-eğitimlere erişmelerini sağlamış olacaksınız.

Kullanıcılarınızın istedikleri konularda kendilerini eğitip geliştirebilmelerini desteklemiş olacaksınız.

Kullanıcılarınızın Nebim V3 ERP’den elde edebilecekleri potansiyel verimliliğe ulaşmalarını teşvik etmiş olacaksınız.

Nebim Akademi’ye; masaüstünüzdeki Web tarayıcınız ile http://akademi.nebim.com.tr adresinden veya Apple App Store ve Google Play’de yayınlanan Nebim Akademi uygulaması üzerinden erişin.