Yurtdışı operasyonlarınızı farklı ülkelerdeki yerel mali satış sistemleri, yerel muhasebe çözümleri ile entegre ederek, yerel para birimi ve yerel dil desteği ile yönetin.

 

Yurtdışındaki bağlı şirketlerinizi ve satış noktalarınızı on-line olarak kendi sisteminiz üzerinde takip edebilirsiniz.

 

Her bir yurtdışı satış noktanızdaki kullanıcıların programı Almanca, Arapça, Azerice, Boşnakça, Çince, Farsça, Fransızca, Hırvatça, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe(Polonya), Makedonca, Romance ve Ruşça gibi bulundukları ülkenin yerel dilinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Kullanıcıların arayüz dışında tüm verileri farklı dillerde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin; Türkçe kodlanan ve ismi ELBİSE olan ürünün “Diğer Dildeki Karşılıkları” bölümünü kullanarak farklı dillerdeki karşılıklarını girebilirsiniz bu sayede ELBİSE isimli ürünü İspanyadaki bir kullanıcı İspanyolcasını görürken, Almanya da ki bir kullanıcı aynı ürünün adını Almanca olarak görebilir.

 

Her bir yurtdışı satış noktanız para birimi olarak bulundukları ülkenin yerel para birimini geçerli para birimi olarak kullanabilir. Merkez ise farklı para birimleriyle çalışan farklı ülkelerdeki satış noktalarının tüm tutarsal hareketlerini kendi yerel para birimi olan Türk Lirası cinsinde kolaylıkla görebilir.

Yurtiçi ve yurtdışındaki şirketlerinizi, bayilerinizi, konsinye satış noktalarınızı ana şirketinize bağlı iş ortakları olarak eş zamanlı entegre bir şekilde yönetin.

Pazarlama, Üretim, İthalat gibi farklı şirketlerinizi aynı ortamda farklı veri tabanlarında takip edebilirsiniz.

Bayilerinizi ve Franchise’larınızı iş ortağı olarak tanımlayabilir ve aynı sistemde eş zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Her bir iş ortağınız kendi kullanıcılarını açıp yetkilendirebilir, kendi ofis, mağaza ve depolarını kendi vereceği özelliklerle tanımlayabilir ve İrsaliye, rezervasyon, sevk emri, paketleme, sevkiyat ve fatura gibi kendi iş akış kurallarını belirleyebilir. İş ortaklarınız sizden bağımsız olarak kendi ön muhasebe ve muhasebe kayıtlarını sistem üstünde tutabilir. İş ortaklarınıza göndermiş olduğunuz sevkiyatlar, iş ortağı tarafından tekrar girmeye gerek kalmaksızın aynı sistem üzerinde görülebilir ve iş ortağı tarafından onaylanarak envanterine dahil edilebilir. İş ortaklarınızın size yaptığı iadeleri ise aynı sistemde otomatik olarak görebilir ve onaylayarak kabul edebilirsiniz. Her bir iş ortağınız programı sizin kullandığınız ara yüz ve veri dilinden farklı dillerde kullanabilir. İş ortaklarınızın, sizin tarafınızdan belirlenen fiyat grubundaki fiyatları kullanmasını sağlayabilirsiniz. Her bir iş ortağınız sadece kendi bilgilerini görüp raporlayabilirken, siz tüm iş ortaklarınızı aynı anda sorgulayabilir ve konsolide raporlar alabilirsiniz. İş ortaklarınızın satış noktaları olan mağazalarını kendi mağazalarınız gibi ürün sorgulamada kullanabilir, İş ortağı mağazaları ile kendi direkt mağazalarınız arasında ürün transferi gerçekleştirebilir, arka tarafta merkeze iade ve diğer iş ortağı mağazasına transfer işlemini otomatik yapabilirsiniz.

Nebim V3 ERP’nizi; B2C ve B2B e-ticaret, lojistik, workflow, müşteri sadakat (loyalty), CRM, analitik, ödeme kaydedici cihaz (ÖKC), kapı sayaç sistemleri ve firmanıza özel çözümler ile entegre edin

Nebim V3 ERP’nizi; farklı sunucular, masaüstü uygulamaları, web browser uygulamaları veya iOS, Android uygulamaları ile entegre ederek, etrafında farklı uygulamalarınızı konumlandırabileceğiniz bir platform olarak kullanabilirsiniz.

Örneğin; Mevcut Entegrasyonlar:

e-Ticaret; Inveon, RND, Bilginet, Proje-e, Limango, T-Soft, Mageist, Trion, Omio

Lojistik; Ekol, Karınca, Conmar, Ulustrans, Barsan

Workflow; eBA

Analitik; IBM SPSS

Kapı Sayaç; Arsis

Toplu SMS; Turatel, Ajans SMS

e-Mail; EuroMessage

e-Arşiv, e-Fatura Entegratörleri; Edoksis(BİMSA), eFinans, FIT

Ödeme Kaydedici Cihazlar; Hugin, Olivetti Verifone, Pavo Ingenico, Profilo

Firmaya Özel Entegrasyonlar; Hopi, Paro, Zubizu

Nebim V3’ün sunmuş olduğu bu platform bağımsız entegrasyon yapısı sayesinde uluslararası firmaların Türkiyede’deki Nebim V3’lerini yurtdışındaki merkezi ERP leri ile ürün, envanter ve fatura bilgisi seviyesinde entegre etmeleri sağlanır.

 

Nebim V3 ERP ve veri ambarı ile veritabanı import/export işlemlerinin yanı sıra, Nebim V3 Entegratör’ün sunduğu REST API servisleri sayesinde platform ve cihaz bağımsız, gerçek zamanlı entegrasyon çözümleri geliştirebilir, entegrasyonlarınızın Nebim V3’ün versiyon değişimlerinde geriye dönük uyumlu kalmalarını sağlayabilirsiniz.